Można trafić w setkę tarczy

Twój Osobisty Przewodnik po tarczy – czego się możesz spodziewać?

Nie znamy się na Twojej branży – tu Ci nie pomożemy. Możemy Cię wesprzeć w sprawach, na których znasz się mniej lub po prostu znać się nie chcesz. Tarcza antykryzysowa to taki właśnie temat. Firmaster kosztuje, ale oszczędzi Ci dużo czasu i pieniędzy

00:03:32 Wyświetleń: 1034
Tekst Alert

Robert Kalisiewicz

Data: 2020-05-12

Firmaster kosztuje, ale oszczędzi Ci dużo czasu i pieniędzy.

Zgodnie z naszym hasłem: MEGA wsparcie dla MIKRO przedsiębiorcy w MIKRO cenie.

Co znajdziesz w Twoim Osobistym Przewodniku po tarczy?

Najważniejsze – znajdziesz informacje, które są dopasowane do Twojej firmy. Prowadzisz indywidualną działalność gospodarczą – dostaniesz przewodnik adresowany do takiej formy prawnej. Twój Kolega prowadzący spółkę z o.o. otrzyma przewodnik dla spółek z o.o.

Skąd będziemy wiedzieć, jak dopasować raport do Ciebie? Chciałbym napisać, że czytamy w Twoich myślach, ale tą technologię mamy jeszcze nie opanowaną. Po prostu przy zamawianiu przewodnika zadajemy 3 pytania – o formę prawną działalności, liczbę osób zgłoszonych do ubezpieczenia i wielkość firmy według definicji unijnej.

FIRMASTER nie jest dla wszystkich – obsługujemy wyłącznie mikro i małe firmy we wszystkich formach prawnych oprócz spółek komandytowych i akcyjnych.

Jeśli choć trochę czytałeś o tarczy antykryzysowej, to zorientowałeś się już, że instrumentów wsparcia jest bardzo dużo i dość trudno się we wszystkim połapać.

 

Jak są przedstawione informacje?

W przewodniku po tarczy FIRMASTER przygotowaliśmy informacje w podziale na 5 głównych grup korzyści:

1/ Dostaniesz pieniądze – postojowe i dofinansowanie do kosztów i wynagrodzeń może uratować finanse tych, którzy nie mają rezerw.

2/ Nie zapłacisz lub zapłacisz mniej – składki ZUS to nie wszystko, jest dużo innych możliwości.

3/ Zapłacisz później – wiele danin publicznych możesz zapłacić później nie wypuszczając teraz cennej gotówki z rąk.

Najczęściej czytane:

4/ Pożyczysz taniej – gdy musisz sięgnąć po zewnętrzne finansowanie, lepiej zrobić to taniej.

5/ Załatwisz później – też rzecz warta uwagi, gdy poruszanie się jest mocno ograniczone.

Przy każdym instrumencie wsparcia znajdziesz opis działania, warunki do spełnienia, czy pomoc jest udzielana automatycznie, czy też wymaga wniosku.

 

Łatwiej złożysz wnioski o wsparcie

Przy każdym instrumencie wsparcia znajdziesz praktyczne informacje, gdzie i w jakiej formie składa się wnioski. Będziesz mógł skorzystać z checklisty czyli po naszemu DO ZROBIENIA – tam znajdziesz listę informacji, które warto przygotować, aby sprawnie złożyć wniosek.

 

Skorzystasz z webinarów i darmowego okresowego dostępu do aplikacji

Jeżeli zakupisz przewodnik FIRMASTER będziesz mógł zadawać nam pytania i uczestniczyć w webinarach, na których będziemy odpowiadali na pytania. Nie wypełniamy wniosków za nikogo. Uważamy, że każda mikro i mała firma jest w stanie sama wypełnić poprawnie wniosek.

 

W czerwcu – raczej nie na Dzień Dziecka, ale to fajny prezent – uruchomimy naszą aplikację i będziesz miał do niej bezpłatny 21-dniowy dostęp. Na razie nie chcemy za wiele ujawniać, co będzie w środku, ale „… będzie Pan zadowolony”. 

Przewodnik został opracowany na miarodajnych źródłach, m. in.:

Robert Kalisiewicz

Data: 2020-05-12

Polecamy

Biznesplan. Czym jest i jak go napisać?

Tekst

Szukasz informacji czym jest biznesplan i jak go napisać? W tym artykule znajdziesz informacje, które pomogą Ci nie tylko dowiedzieć się czym jest i z czego się składa plan biznesowy, ale przede wszystkim jak napisać biznesplan?

Bartłomiej Jakubowski

2020-12-10

Czym jest marketing internetowy i jakie są jego rodzaje?

Tekst

Marketing internetowy to zestaw działań marketingowych uwzględniający wyłącznie kanały i narzędzia internetowe takie jak: wyszukiwarki internetowe, serwisy społecznościowe, portale i blogi internetowe, a także e-mail.

Bartłomiej Jakubowski

2021-02-01

Inne artykuły autora

SAMOZATRUDNIENIE. Wszystko co warto wiedzieć o samozatrudnieniu.

Coraz więcej osób w Polsce zamienia pracę na etat na samozatrudnienie oszczędzając konkretne kwoty. Niższe podatki, niższe składki ZUS, ale i większa swoboda dysponowania swoim czasem są ważnymi zaletami samozatrudnienia. Niestety są też i wady.

Robert Kalisiewicz

2020-12-18

Artykuły proponowane dla Ciebie

SAMOZATRUDNIENIE. Wszystko co warto wiedzieć o samozatrudnieniu.

Tekst

Coraz więcej osób w Polsce zamienia pracę na etat na samozatrudnienie oszczędzając konkretne kwoty. Niższe podatki, niższe składki ZUS, ale i większa swoboda dysponowania swoim czasem są ważnymi zaletami samozatrudnienia. Niestety są też i wady.

Robert Kalisiewicz

2020-12-18